×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kokioje svetainėje, ji gali laikyti arba naudoti informaciją rastą naršyklėje, daugiausia "slapukų" pagalba. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje galite sužinoti spustelėję žemiau esančias skirtingų slapukų kategorijų antraštes ir atitinkamai nužymėjus, išjungti slapukų naudojimą. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.


Bitininkai nuo 2019 m. sausio 2 d. iki 2019 m. vasario 4 d. kviečiami teikti paraiškas pagal paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2017–2019 metų programos priemones.

 

Išsirinkite tinkamą prekę iš asortimento, atspausdinkite pasirinktą prekę iš elektroninės parduotuvės ir pridėkite prie paraiškos.

Jeigu nerandate dominačios prekės prašome parašyti mums laišką čia arba paskambinti telefonų +370 699 78200 mes surasime optimaliausią variantą ir paruošime komercinį pasiūlymą.

PRIEMONĖ „BITININKYSTĖS PRODUKTŲ KOKYBĖS GERINIMAS, SIEKIANT DIDINTI JŲ VERTĘ RINKOJE“

34.2.  naujų avilių įsigijimo išlaidos kompensuojamos iki 70 proc. kainos, bet ne daugiau kaip 80 Eur už vieną avilį (jei viršijamos šiai priemonei skirtos lėšos, pirmenybė teikiama mediniams aviliams).

35. Vienas paramos gavėjas paramos lėšomis gali įsigyti ne daugiau kaip 5 naujus avilius. Už paramos lėšas įsigyti aviliai turi būti sunumeruoti (nurodant avilio eilės numerį bei įsigijimo metus).


PRIEMONĖ „BITININKYSTĖS PRODUKTŲ KOKYBĖS GERINIMAS, SIEKIANT DIDINTI JŲ VERTĘ RINKOJE“

41. Pagal priemonę „Bitininkystės produktų kokybės gerinimas, siekiant didinti jų vertę rinkoje“ vienam pareiškėjui kompensuojama iki 70 proc. patirtų tinkamų finansuoti išlaidų 41.1–41.11 papunkčiuose išvardyto bitininkavimo inventoriaus priemonei įsigyti (vienas pareiškėjas gali įsigyti tik vieną priemonę), bet ne daugiau kaip:

41.1.  300 Eur už rankinį medsukį;

41.2. 600 Eur už elektrinį-rankinį medsukį;

41.3.  900 Eur už elektrinį medsukį;

41.4.  500 Eur už nerūdijantį atakiavimo stalą;

41.5.  400 Eur už nerūdijantį vaško lydytuvą;

41.6.  500 Eur už elektrinį vaško lydytuvą;

41.7.  400 Eur už žiedadulkių džiovyklą;

41.8.  600 Eur už nerūdijančio plieno medaus laikymo - nusodinimo talpyklą arba talpyklų komplektą (nuo 50 iki 200 litrų);

41.9.  800 Eur už korių atakiavimo įrangą;

41.10.  150 Eur už bičių duonos pašalinimo iš korių mašiną; 

41.11.  700 Eur už bičių duonos džiovyklą ir dekristalizatorių.

42.  Parama bitininkavimo inventoriaus priemonei įsigyti pagal priemonę „Bitininkystės produktų kokybės gerinimas, siekiant didinti jų vertę rinkoje“ neskiriama, jeigu pareiškėjas gavo paramą tai pačiai bitininkavimo inventoriaus priemonei įsigyti pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2015–2017 metų programos priemonę „Techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms“, arba jeigu gavo paramą, arba buvo skirta parama bitininkavimo inventoriaus priemonei įsigyti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę „Pusiau natūrinis ūkininkavimas“, Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2017–2019 metų programos priemonę „Bitininkystės produktų kokybės gerinimas, siekiant didinti jų vertę rinkoje“.

PRIEMONĖ „AVILIŲ TRANSPORTAVIMO Į GANYKLAS RACIONALIZAVIMAS“

30. Pagal priemonę „Avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas“ tinkamos finansuoti išlaidos: kompensuojama iki 70 proc. tinkamų finansuoti išlaidų, bet ne daugiau kaip 900 Eur už vieno avilių transportavimo įrenginio (priekabos bičių aviliams transportuoti) ir ne daugiau kaip 320 Eur už vieno priedo avilių transportavimo įrenginiui įsigijimą (bičių avilių krovimo inventorius ir mechanizmai). Vienam pareiškėjui kompensuojamas tik vieno avilių transportavimo įrenginio ir (ar) vieno jo priedo įsigijimas.

31. Priemonės „Avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas“ įgyvendinimas neremiamas, jei pareiškėjas:

31.1. gavo paramą pagal šią priemonę 2015–2018 metų laikotarpiu;

 
Paraiškų teikimas
 
Paramos paraiškos nuo 2019 m. sausio 2 d. iki 2019 m. vasario 4 d. renkamos Nacionalinės mokėjimo agentūros teritoriniuose paramos administravimo skyriuose pagal pareiškėjo gyvenamąją / buveinės vietą arba bityno registravimo vietą. 
 
Paramos gavėjai paraiškas gali teikti ne tik tiesiogiai atvykę į Nacionalinės mokėjimo agentūros teritorinį paramos administravimo skyrių, bet ir atsiųsti paramos paraišką registruotu laišku arba per pašto kurjerį.
 
Atkreipiame dėmesį, jog reikalaujamų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos pareiškėjo parašu ir antspaudu (jei antspaudą privalu turėti) arba notaro Lietuvos Respublikos notariato įstatymo nustatyta tvarka.

Informacijos šaltiniai: NMA ir www.e-tar.lt