×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kokioje svetainėje, ji gali laikyti arba naudoti informaciją rastą naršyklėje, daugiausia "slapukų" pagalba. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje galite sužinoti spustelėję žemiau esančias skirtingų slapukų kategorijų antraštes ir atitinkamai nužymėjus, išjungti slapukų naudojimą. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Nauja Invertuotas sirupas 15 kg bičių maitinimui Padidinti

Invertuotas sirupas 15 kg bičių maitinimui

sr15

Nauja prekė

50 Prekės

Yra sandėlyje

Įvertinti siuntimo kaštus

13,00 €

Apie prekę

Sirupas Bitė 2 skirtas bičių maitinimui. Produkto sudėtyje naudojamas tam tikromis proporcijomis sumaišytas  cukraus sirupas ir gliukozės-fruktozės sirupas. Dėka išlaikytos cukrų proporcijos sirupas nesikristalizuoja. Parinktas optimalus sausų medžiagų kiekis, todėl sirupo nereikia skiesti ir jis nesukietėja. Tokia sudėtis duoda galimybę bitėms sunaudoti sirupo likučius ir pavasarį. 

Spalva: gelsvas, be pašalinių priemaišų, klampus skystis.

Skonis, kvapas: būdingas sirupui, be pašalinių kvapų ir prieskonių.

Sirupas gaminamas iš cukraus ir vandens. Cukrus gaminamas iš cukrinių runkelių ir/arba iš cukranendrių. Gliukozės-fruktozės sirupas gaminamas iš kviečių ir/arba kukurūzų fermentuojant enzimais.

Sirupas Bitė 2 pagamintas iš  žaliavų , kuriose nėra genetiškai modifikuotų produktų.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Invertuotas sirupas 15 kg bičių maitinimui

Invertuotas sirupas 15 kg bičių maitinimui

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: