×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kokioje svetainėje, ji gali laikyti arba naudoti informaciją rastą naršyklėje, daugiausia "slapukų" pagalba. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje galite sužinoti spustelėję žemiau esančias skirtingų slapukų kategorijų antraštes ir atitinkamai nužymėjus, išjungti slapukų naudojimą. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Konvekcinis medaus džiovintuvas HDM 600 Padidinti

Konvekcinis medaus džiovintuvas HDM 600

HDM-600

Nauja prekė

Konvekcinis medaus džiovintuvas HDM 600.

Smulkiau

Įvertinti siuntimo kaštus

Charakteristikos

Garantija 2 metai

Apie prekę

Normit HDM serija tai džiovinimo ir maišymo įrenginiai, kurie pasižymi dideliu našumu, efektyviais sprendimais leidžiančiais kruopščiai maišomam medui nuimti perteklinę drėgmę. Pasirinktinai gali būti montuojama filtravimo sistema.

Specialiai suprojektuota spiralinė konstrukcija sukuria didžiausią įmanomą paviršiaus plotą šilumos mainams ir užtikrina greitą perteklinės drėgmės pašalinimą, tuo pat metu reikalaujant sąlyginai nedidelio ploto pačiai įrangai.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konvekcinis medaus džiovintuvas HDM 600

Konvekcinis medaus džiovintuvas HDM 600

Konvekcinis medaus džiovintuvas HDM 600.

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: