×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kokioje svetainėje, ji gali laikyti arba naudoti informaciją rastą naršyklėje, daugiausia "slapukų" pagalba. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje galite sužinoti spustelėję žemiau esančias skirtingų slapukų kategorijų antraštes ir atitinkamai nužymėjus, išjungti slapukų naudojimą. Tačiau jei tai padarysite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

LP Express pristatymo taisyklės

Bendras taisykles galima rasti čia

Siuntos pristatymas į LP Express terminalą

Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba el. laišku, priklausomai nuo to, ką siuntėjas nurodė įsigydamas siuntos lipduką. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai.

Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus, atidaromos dėžutės, kurioje saugoma gavėjo siunta, durelės.

Instrukcijas rasite čia

Siuntos pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

Siunta pristatoma į artymiausią pašto skyriu atsižvelgus į Gavėjo nurodytą adresą. Gavėjas gauna pranešimą apie siuntą. Siunta saugoma 15 kalėndorinių dienų. Neatsiėmus siuntos per nurodytą laiką siuntą grąžinama MB "Viskas bitėms".

Siuntos pristatymas gavėjo nurodytu adresu

Nepavykus įteikti Siuntos Siuntos žymoje nurodytu Gavėjo adresu, kurjeris gaunamųjų laiškų dėžutėje Gavėjui palieka Siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos Siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs Gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos Siuntos atsiėmimo sąlygas. Tokia Siunta saugoma 15 (penkiolika) kalendorinių dienų. Gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP Express kaltės neįteikta Siunta, pasibaigus Siuntos saugojimo terminui ar jam nepasibaigus, tačiau gavus Siuntėjo prašymą el. paštu info@lpexpress.lt, grąžinama MB "Viskas bitėms".